יום הולדת, כללי

קישוטים ליום הולדת – המדריך לעיצוב

יום הולדת יש פעם בשנה, פעם לכל ילד ועוד כמה פעמים לכם ולהורים ולאחים ובקיצור, יש מפעם בשנה זה הפך לפעם בחודש לפחות. בין אם החגיגות הן יום הולדת לסבתא, או בר מצווה כדאי שכל פעם כזאת תהיה מוצלחת ותהפוך לזיכרון יפה ומשמח וכדי לצלוח את המשימה הזו כל מה שאתם צריכים זה קישוטים ליום הולדת מעוצבים ומתאימים לאותו אירוע.

קישוטים לימי הולדת

קישוטים לימי הולדת

קישוטים ליום הולדת – מאיפה מתחילים

אתם בטח שואלים את עצמכם מאיפה מתחילים? קודם כל נסו לקבוע קו מסוים שמסביבו תעצבו את המסיבה. צבעים יכולים להוות קו מנחה, כמו ביום העצמאות למשל שכל הקישוטים הם כחול ולבן. גם סרט או ספר מתפקדים לעיתים כמרכז התוכן העיצובי באירוע ובמקרה כזה, שבו לקרוא את הספר או לצפות בסרט הרלוונטיים כדי לקבל עוד ועוד רעיונות שישלימו עבורכם את התמונה כולה.

 

חשוב לציין שהתאמה נכונה של צבעים תוסיף המון לאווירה ותתן הרגשה נכונה של חשיבה מעמיקה ויצרתיות מצדכם, המארגנים. לבן, כסף או זהב הם צבעים שתמיד אפשר לשלב אחד מהם יחד עם הצבעים המרכזיים והתוצאה כמובן תהיה מוצלחת.

בלונים ליום הולדת

כמו כן, קישוטים ליום הולדת מתחילים קודם כל בבלונים. אף פעם אל תמעיטו בערכם, הם סמל לחגיגה, הם יהפכו איזור משעמם לשמח. אפשר לפזר אותם על הרצפה בניפוח עצמאי, או לפזר אותם בצרורות או לחוד לאחר שימוש בהליום וכך יתנוססו באוויר. כל אירוע שהוא יכול להכיל בלונים ורצוי לא לוותר עליהם רק שימו לב שלא יהיו קרעי בלונים על הרצפה במידה ובאירוע נוכחים פעוטות ותינוקות.

תאורה נכונה לימי הולדת

בנוסף, כדאי לדאוג לתאורה מתאימה לאירוע. יש מגוון רצועות תאורה וגרילנדות צבעוניות שיוכלו לתת אווירה נעימה יותר מאשר מנורה חזקה מדי ולא נעימה. באירועים יותר בוגרים ואינטימיים אפשר גם להשתמש בנרות על מנת ליצור אווירה רומנטית.

עוד קישוטים

ישנו מגוון רחב של קישוטים ליום הולדת. סלילי נייר, ניירות קרפ, פרחים ואפילו תמונות יכולים להגשים את הרעיונות שלכם בצורה טובה. לא לשכוח שהכלים בהם תשתמשו, בין אם כוסות שתיה או צלחות לעוגה, הן קישוטים לכל דבר. התאמה נכונה שלהם תסגור את המעגל העיצובי באופן מושלם ואין ספק שאף אחד מהמוזמנים לא יפספס זאת אז תשקיעו קצת יותר מלקנות את החבילות החד-פעמיות בסופר הקבוע שלכם וצרו את האירוע כמו שדמיינתם.

 

לסיכום, קישוטים ליום הולדת הם עולם שלם ואינסופי וכמעט כל פריט יכול לשמש אתכם. השתדלו להקל על עצמכם ופחות להשתמש בקונפטי ובקישוטים אחרים שפשוט נורא קשה לנקות ולסדר אחריהם. עכשיו שיש לכם את המידע שאתם זקוקים לו, צאו לדרך ושיהיה במזל טוב 🙂

 

דלג לתוכןכפתור לפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

תפריט נגישות

הצהרת נגישות