מגזין

סופר פארטי אביזרים למסיבת רווקות

הפקות SUPER מושקעות לא עושים כל יום, במיוחד אם מדובר על מסיבות רווקות. ציוד למסיבות רווקות עשוי לכלול כלים חד פעמיים וכלי הגשה מפוארים, אך ישנם אביזרים למסיבת רווקות, שבאמת ייקחו את המאורע לשלבים הבאים של כיף גדול. מה הם? בואו נדבר על זה.

אם אתן מתכננות בקרוב מסיבת רווקות, קודם כל כדאי לזכור שאנשים אוהבים לקבל מתנות, במיוחד באירועים מהסוגים הללו. החברות ישמחו לקבל דבר-הערכה כלשהוא, בין אם מדובר במתנה גרנדיוזית או באחת קומפקטית ומקסימה. ניתן לרכוש למשל מקלות סלפי לחלוקה עבור החברות, בעזרתן תוכלו להציף את הפלטפורמות החברתיות במונות לוהטות של המסיבה. מסיבת רווקות זה אירוע שאינו מתרחש בכל כיום, על כן יש להצטייד כמו שצריך!

אביזרים למסיבת רווקות

אביזרים למסיבת רווקות

מסיבת רווקות, ציוד לאירועים

לא פעם, מסיבת רווקות יכולה לקבל גוון אחר לגמרי בעזרת אביזרים נכונים ונפלאים. אם בא לך להכין לכל אחת מחברותייך אריזת מתנה עם שוקולדים או אריזה עם מתנות קטנות בתפזורת, כדאי לשקול גם למתג את האריזות.

תוכלי לרכוש אריזות קטנות שממותגות עם שמותיהן של חברותייך, תוכלי למתג בלונים ועוד. היות ובדרך כלל החברות מתכננות את מסיבת הרווקות עבור המתחתנת המאושרת, בהחלט אפשרי למתג אביזרים מסוימים אך ורק עבור הכלה העתידית. אופציה נהדרת ומשעשעת, היא לרכוש משחקי חברה נועזים מעל גיל 18 . משחקים אלו בדרך כלל יכניסו להט וחיים במסיבה המיוחלת, בצמוד להתגלגלויות צחוק (כן, לפעמים גם מתוך מבוכה).

ציוד למסיבת רווקות ואביזרים

אביזרים למסיבת רווקות גם יכולים לכלול אפילו קעקועים. קעקועי TEAM BRIDE זו אופציה נהדרת עבור רווקות שמעוניינות לחגוג עם קישוטי גוף (שנשטפים לאחר מכן). אפשרי לצייד את מסיבת הרווקות עם בקבוקי קונפטי זהב, קונפטי כסף, קונפטי טבעת יהלום שחור זהב 15 גרם ועוד. בלונים ממותגים למסיבת רווקות הם מוצרים כמעט הכרחיים בכל אירוע ואירוע.  מעבר לבלונים ומוצרים אחרים שניתן למתג עבור הרווקה הזמנית שמתחתנת בקרוב, רצוי מאוד גם לרכוש כלי הגשה ראויים.

מסיבת רווקות לא מתרחשת כל יום, כך שכדאי להנות מכלי הגשה שמיועדים בדיוק לאירועים מהסוג הזה. יחד עם זאת, גם כדאי לשקול להזמין קינוחים מוכנים המגיעים בגביעים קטנים ובינוניים. בכל מקרה בו אינכן בטוחות איזה ציוד למסיבת רווקות כדאי לרכוש, כדאי ליצור קשר ולקבל את דבר-עצתם של המומחים בדבר מסיבות רווקות צוהלות!

 

דלג לתוכןכפתור לפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

תפריט נגישות

הצהרת נגישות