כללי

כלי הגשה – עולם חדש

כלים בחג מזווית אחרת

 

חג הפסח כבר כאן ואיתו מגוון מנהגים כמו ליל הסדר, פיקניקים וברביקיו, מימונה ובעיקר הרבה מנהגים של מפגשים משפחתיים וחברתיים וכמובן – אוכל. מי מכם שמארח אצלו בערבי החג יודע שאירוח שווה ארגון לפני ואחרי, ניקיונות ושטיפת כלי הגשה עד השעות הקטנות של הלילה. לא הגיע הזמן ליהנות, לאכול, ללכלך מבלי לעמוד שעות על הרגליים?

כלי הגשה

כלי הגשה

כלי הגשה חד פעמיים

כלי הגשה כבר מזמן יכולים להיות חד פעמיים ולהיראות עדיין יפים ומכובדים.

כוסות יין, צלחות, קערות ואפילו סכו”ם, את כל אלה תוכלו להחליף בכלים שתזרקו מיד לאחר הארוחה ועבודה של שעות תיגמר תוך עשר דקות עם עזרה של כל הנמצאים. אם אתם חושבים שזה ייפגע באווירת החג אז תהיו בטוחים שקריאת ההגדה, השירים ושיחות החולין המשפחתיות הן שיוצרות את האווירה ולא הצלחת שקיבלתם מסבא וסבתא כשהתחתנתם. ובינינו, גם להם לא אכפת לאכול מכלים שכאלה.

 

למען האמת, פסח לא מתחיל ונגמר בליל הסדר. אם זה החופשים של הילדים לפני, הטיולים המשפחתיים בארץ ובחו”ל או פיקניק עם חברי ילדות, פסח מלא באירועים ומפגשים וכדי להתכונן הכי טוב לכך, תחסכו לעצמכם סחיבה של כלים היקרים לכם ותעברו לכלים מתאימים יותר, כלי הגשה שתוכלו לזרוק כשתסיימו מבלי להתחיל לחלק לכל אחד את הכלים שהביא מהבית או להתחיל להתאים בין מכסים לקופסאות פלסטיק. למה לעבוד קשה כשאפשר רק ליהנות?

בנוסף, ישנם עיצובים שונים המתאימים גם לימי הולדת, חגיגות משפחתיות ועוד מסיבות ואירועים שונים ככה שלכל אירוע שתרצו לארגן, בין אם זה חגיגה פרטית או המונית, בחג או ביום חול, תוכלו למצוא סט כלי הגשה מתאים, ראוי ומעניין שישפר את האווירה ואפילו תסחטו בזכותו כמה מחמאות.

 

לסיום, חשוב להזכיר שכלים חד פעמיים הם כבר מזמן לא כלי הגשה פשוטים, הם יעילים הרבה יותר, קלים ואף עשויים ממגוון חומרים בקשיחויות שונות בהתאם לצורך שלכם. כמו כן ישנם מגוון צבעים ועיצובים לצלחות, כוסות וסכו”ם שיוכלו להתאים לכם לכל אירוע שהוא  ותתפלאו לגלות שתוכלו לעצב את האירוע כולו בתיאום מושלם בין הקישוטים לבין כלי ההגשה שתבחרו. כדאי לכם לנסות כבר מערב החג הקרוב.

דלג לתוכןכפתור לפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

תפריט נגישות

הצהרת נגישות