יום הולדת, מגזין, מסיבות

אהוי אהוי! יום הולדת פיראטים מהאגדות!

יום הולדת פיראטים הוא חלומו של כל ילד וחלומה של כל ילדה!

האפשרויות ליצירתיות ביום הולדת פיראטים הן אינסופיות. הבאנו בפניכם כמה רעיונות שיהפכו את יום ההולדת להרפתקאה פיראטית בלתי נשכחת:

הזמנות:

הזמנות יום הולדת הן הזדמנות מצויינת להתחיל להלהיב את אורחי המסיבה. צרו הזמנות מקוריות ופשוטות ליצירה, שיתנו למוזמנים תחושה של האווירה הפיראטית הצפויה:

אוירה:

קשטו את הבית לקראת המסיבה: השתמשו בדגלוני גולגלות , מפרשי אוניה מפוספסים ובנושאים וצבעים מעולמם של הפיראטים.

פעילויות ויצירה:

הכינו עם אורחי המסיבה רטיות של פיראטים, כובעי פיראטים, חרבות פיראטים. הכינו מראש שבלונות ובזמן המסיבה יוכלו הילדים לקשט את האביזרים הפיראטיים כפי שיבחרו. הכינו ״וו״ פיראטית מכוסות חד פעמיות.

הכינו משחק ״חפש את המטמון״. אפשר שהמטמון תהיה עוגת אוצר או שקיות ממתקים פיראטיות מלאות מטבעות שוקולד מוזהבים. שחקו במשחק ״הדבק את הזקן לפיראט״. צרו עמדת צילום בה יוכלו האורחים והאורחות להצטלם כשהם משתמשים באביזרי תחפושות פיראטיים. לילדים הצעירים יותר תוכלו להכין דפי צביעה בנושאים פיראטיים:

כיבוד:

יש בינכם שיקחו על עצמם את האתגר ויכינו עוגת ספינת פיראטים מתוחכמת או עוגת תיבת אוצר פשוטה אך מפתיעה. כך או כך,ֿ עוגת יום הולדת פיראטית לא חייבת להיות בהכרח משימת אפיה וקישוט למתקדמים. קיימים היום פתרונות בדמות ציפויי עוגות מודפסים, וגם עוגה פשוטה המקושטת במפרש פיראטי שיצרתם יחד ועליה הנחתם דמויות פיראטיות קטנות תעשה את הרושם הפיראטי הנכון(:

שאר הכיבוד יכול לכלול קאפקייקס מקושטים, מטבעות שוקולד מוזהבים, שרשראות  וצמידי בייגלה ושפע רעיונות אחרים מתוך עולמם הקסום של הפיראטים.

יום הולדת פיראטים הוא בחירה קלאסית המאפשרת שפע של יצירתיות כבר משלבי ההכנה למסיבה. מסיבת פיראטים היא פשוטה לתכנון ולביצוע ותשאיר רושם אדיר על אורחי המסיבה, צעירים כגדולים.

 

דלג לתוכןכפתור לפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

תפריט נגישות

הצהרת נגישות