יום הולדת, מסיבות

5 רעיונות שיהפכו את מסיבת יום הולדת שנה למסיבת השנה!

יום הולדת הוא בהחלט סיבה למסיבה.

יום הולדת שנה הוא סיבה למסיבה בעיקר בשבילנו המבוגרים. מעבר לחגיגות  המרגשות המציינות את השנה הראשונה בחייו או בחייה… זוהי הזדמנות בשבילנו להתכנס ולחגוג יחד. וכיוון שלבני השנה אין עדיין דעה סופר נחרצת על אופי המסיבה, על רשימת האורחים, על סוג הכיבוד והמשקאות, יום הולדת שנה הוא גם אפשרות נדירה למסיבת יום הולדת לילדים, שהמבוגרים יהנו ממנה לא פחות מבני ובנות השנה החוגגים וחבריהם.

בחרנו עבורכם 5 רעיונות שיעזרו לכם להפוך את מסיבת יום הולדת שנה למסיבת השנה!

  1. יום הולדת עונתי:

יום הולדת ראשון הוא הזדמנות לבחור בנושא האהוב על הילד או הילדה החוגגים ולהפוך את החגיגה לחגיגה נושאית מושלמת.

במקרים רבים, לבן או בת השנה אין עדיין נושא ברור האהוב עליהם במיוחד. במקרה כזה לכו על מסיבה עונתית שחוגגת את התקופה.

מסיבת חורף יכולה לכלול מטריות קטנות, עוגות קאפקייס עננים מקושטות בקשתות צבעוניות. לילידי הקיץ תוכלו לבחור בשמשיות לקישוט, גוונים של צהוב ותכלת ומוטיבים של ים, גלידות וקרטיבים.

2. יום הולדת בג׳ונגל:

רבים מבני השנה מתחברים לממלכת בעלי החיים. היפכו את מסיבת יום ההולדת לחגיגה של חיות הכוללת עוגה נושאית, מסכות  או כובעי יום הולדת בדמויות בעלי חיים וצנצנות כיבוד מכוסות במכסים שהוכנו מראש על ידי הדבקתם של דמויות בעלי חיים בדבק חם למכסים וריסוס בספרי צבע.

3. פיקניקולדת:

אם מזג האוויר מאפשר פיקניק יום הולדת הוא החגיגה המשלבת מסיבה משפחתית ובילוי בחוץ.

אם זה על החוף, בפארק, או בחיק הטבע פיקניק יום הולדת הוא משהו שכולנו אוהבים. מסיבת פיקניקולדת אטולטימטיבית חייבת לכלול מחצלות, שולחן פיקניק עמוס כיבוד פשוט המוגש בכלים צבעוניים, ואם יש תמה מועדפת, שלבו אותה בפיקניק.

הביאו בחשבון כי הלוקיישן שתבחרו יכריע את אופי המסיבה. מסיבה בקרבה לגן שעשועים תהיה שונה מכזו על החוף, שם יוכלו הילדים לשחק ולבנות ארמונות בחול.

4. יום הולדת מוסיקלי:

הפכו את יום השנה לחגיגה של צלילים וביטוי עצמי.

מוסיקה היא השפה הלא מדוברת של הלב. רבים מבני השנה עדיין מתקשים בדיבור והמוסיקה מאפשרת להם לבטא עצמם באופן מלא וחופשי. חגגו להם יום הולדת בנושא מוסיקה, הכינו יחד רעשנים מכוסות חד פעמיות וקטניות וצרו תזמורת קטנה מאביזרים יום יומיים.

ניתן לרכוש כלי נגינה משחקיים בחנויות ״הכל בדולר״ ודומייהן, נצלו את ההזדמנות להרחיב את מאגר המשחקים באמצעות משחקים מוסיקליים מפתיעים.

5. יום הולדת ארטיסטי:

יום הולדת אומנותי הוא הזדמנות ליצור ביחד. התמקדו בפעילויות יצירה משותפות שתשארנה מזכרת למשתתפים במסיבה: ציורים ממוסגרים, ציורי אצבעות על קנווס, שלטים לדלת לחדר הילדים.

בין אם בן/ בת השנה שלכם ניכן/ה בכשרון מוסיקלי, בין אם הם חובבי בע״ח, או פיקאסו בהתהוות, יום הולדת שנה הוא יום מיוחד, צרו מסיבה שתשאיר לבן/בת השנה ולכם זיכרון מתוק.

ֿמזל טוב!!!?

דלג לתוכןכפתור לפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

תפריט נגישות

הצהרת נגישות