כללי

חגיגה נחמדת מעוצבת – כלים חד פעמיים מעוצבים

רבים מכם רואים בתכנון וארגון ימי הולדת ואירועים חברתיים כמטלה מעייפת שהייתם מעדיפים להיות כבר אחריה. אז איפה מתחילים, מה יותר חשוב ומה אסור לשכוח, הן שאלות שבטח מציקות לכם עכשיו אבל אל דאגה! בשביל זה אנחנו כאן – לעזור לכן לבחור כלים חד פעמיים מעוצבים ברמה הגבוהה ביותר.

כלים חד פעמיים מעוצבים

כלים חד פעמיים מעוצבים

אז חגיגות מורכבות מכמה שלבים שלכל אחד מהם חשיבות רבה כדי שהאירוע שלכם יהיה לא פחות ממושלם אבל כדי שלא שתטבעו בארגונים והכנות תקופה ארוכה, נסו לחשוב על קונספט מסוים שילווה את האירוע ובנו את שאר השלבים סביבו.

 

ראשית, כיום יש מגוון רחב של כלים מעוצבים, מצורות וצבעים מסוימים ועד ציורים ודמויות מצוירות. כשמתכננים יום הולדת לילדים אז צריך לבחור שילובי צבעים צבעוניים יותר המשלבים מספר צבעים שמחים שונים, או לחלופין לבחור כלים חד פעמיים מעוצבים בדמויות האהובות על הילדים, פגיעה נכונה כאן תעשה עבורכם את רוב העבודה.

אירוע למבוגרים

לעומת זאת, תכנון אירוע למבוגרים תלוי ביותר משתנים כמו מה סוג האנשים שחוגג או מגיע לאירוע והיכן מקיימים אותו. אם בחרתם במקום יותר פורמלי, והאורחים ברובם הם אנשים מהעבודה שאתם מעדיפים פחות להשתטות איתם, יש כלים חד פעמיים מעוצבים עם עיטורים או פשוט נראים מאוד חגיגיים, אך אם מדובר באירוע יותר חברי ומשוחרר, גם כלים מעוצבים בהתאם לחיה או דמות מסוימות יתאימו לאירוע ואפילו יקלילו את האווירה משמעותית. מבחינת צבעים, באירועים של מבוגרים מומלץ לשלב צבע כסף/לבן עם צבע מרכזי אחר בהתאם לטעמו של החוגג.

פיקניק בכלים חד פעמיים

פיקניק בכלים חד פעמיים

כמו כן, השקעה בעיצוב האירוע, בהתאם לאיזשהו קונספט כללי אחיד, היא הכרחית ותהווה בסיס מסוים לבנות סביבו את האירוע כולו ככה שעול החשיבה והתכנון יירדו ממכם די מהר.

 

חשוב לציין שעל אף שילדים עשויים להתלהב ולהתרגש מכלים עם דמות אהובה עליהם, מבוגרים יתלהבו לא פחות וכנראה יעריכו את החשיבה וההשקעה שלכם הרבה יותר.

 

אז לפני שאתם מתחילים לחפש קישוטי יום הולדת בנאליים או מתחילים להזמין אנשים, קחו דף ועט ותרשמו לכם רעיונות שיכולים להתאים לאירוע ואל תחסכו בשימוש בדמיון ובחוש היצירתי שלכם.

דלג לתוכןכפתור לפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

תפריט נגישות

הצהרת נגישות